USB-флешка SanDisk Ultra Fit 3.1 16 ГБ (SDCZ430-016G-G46)
Відео 13Фото 11 |
SanDisk Ultra Fit 3.1 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Fit 3.1 16 ГБ
Усі ціни 31 →SanDisk 16GB USB 3.1 Ultra Fit SDCZ430-016G-G46 Black | 268 грн. |
Накопитель SanDisk 16GB USB 3.1 Ultra Fit SDCZ430-016G-G46 | 291 грн. |
SanDisk 16 GB Flash Drive USB USB 3.1 Ultra Fit (SDCZ430-016G-G46) SDCZ430 | 319 грн. |
SanDisk Ultra Fit 16GB USB 3.1 Black (SDCZ430-016G-G46) SDCZ430-016G-G46 | 295 грн. |
SanDisk 16GB USB 3.1 Ultra Fit SDCZ430-016G-G46 | 239 грн. |
ще 20 пропозицій
2 0 1 3 |
Добре, що брав її під вінду. Супер легка та маленька Виконана на 100% із пластику, USB не металевий, а саме пластиковий. Бачу таке вперше. Та й гріється як піч. Игорь Сокол: користуюся SanDisk Ultra Fit 3.1 16Gb менше місяця |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Fit 3.1
Ціни на SanDisk Ultra Fit 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Fit 3.1 16 ГБ | від 233 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 32 ГБ | від 224 грн. | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 64 ГБ | від 249 грн. | 28 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 128 ГБ | від 461 грн. | 46 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 256 ГБ | від 906 грн. | 41 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 512 ГБ | від 1 941 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →