USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 ГБ (SDDDC4-1T00-G46)
Відео 18Фото 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 ГБ
Усі ціни 12 →SanDisk 1TB Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C (SDDDC4-1T00-G46) | 4 043 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 1TB Ultra Dual Luxe Silver USB 3.2/Type-C (SD | 4 394 грн. |
Flash SanDisk USB 3.1 Ultra Dual Luxe Type-C 1TB (150 Mb/s) SDDDC4-1T00-G4 | 4 123 грн. |
Флеш накопичувач SanDisk Ultra Dual Lux Type-C 1TB 150 Mb/s USB3.1 (SDDDC4 | 4 139 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 1TB Ultra Dual Luxe Silver USB 3.2/Type-C (SD | 4 043 грн. |
ще 7 пропозицій
Підтримка OTG (USB 3.2 gen1 та USB-C) Дуже сильно гріється під час роботи (майже до рук неможливо взяти) Георгий Щербаков: користуюся SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64Gb кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 ГБ | від 354 грн. | 35 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ | від 400 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 ГБ | від 563 грн. | 38 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ | від 1 037 грн. | 33 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 ГБ | від 2 093 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 ГБ | від 3 984 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →