USB-флешка SanDisk Ultra USB 3.0 512 ГБ (SDCZ48-512G-G46)
Відео 15Фото 3 |
SanDisk Ultra USB 3.0 512Gb |
|
ПЗ для захисту даних. Розсувний корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra USB 3.0 512 ГБ
Усі ціни 13 →USB-флешка SanDisk 512GB Ultra Usb 3.0 Black (SDCZ48-512G-G46) | 1 830 грн. |
USB-флешка SanDisk 512GB Ultra Usb 3.0 Black (SDCZ48-512G-G46) | 1 822 грн. |
USB флеш накопитель SanDisk 512gb Ultra Black usb 3.0 (sdcz48-512g-g46) | 1 902 грн. |
SanDisk 512 GB Ultra USB 3.0 (SDCZ48-512G-G46) | 2 025 грн. |
SanDisk Ultra 512GB, USB 3.0 Flash Drive, 130MB/s read, EAN: 619659179397 | 1 708 грн. |
ще 8 пропозицій
4 6 10 10 |
Модель повне авно, швидкість падає планомірно до кінця передачі даних з 50 м/б до 7м/б під час об'єму від 1 Гб а найсумніше, що гріється неймовірно 50-55С. ЯК ПРИ ЧИТАННІ ТАК І ПРИ ЗАПИСУ складання нестабільна швидкість, Сильний нагрівання користуюся SanDisk Ultra USB 3.0 32Gb більше року |
Показано 1 з 37 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості usb-флешки SanDisk Ultra USB 3.0 512Gb:
- Захист паролем
Модификації SanDisk Ultra USB 3.0
Ціни на SanDisk Ultra USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB 3.0 16 ГБ | від 200 грн. | 18 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 32 ГБ | від 198 грн. | 36 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 64 ГБ | від 248 грн. | 52 пропозиції | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 128 ГБ | від 466 грн. | 20 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 256 ГБ | від 796 грн. | 21 пропозиція | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 512 ГБ | від 1 708 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →