Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7903.14
Victorinox Swiss Classic 6.7903.14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7903.14
Усі ціни 10 →Кухонный нож Victorinox 6.7903.14 | 1 135 грн. |
Victorinox (6.7903.14) SwissClassic Steak 14см для стейка чорний | 1 079 грн. |
Victorinox (6.7903.14) SwissClassic Steak 14см для стейка черный | 1 079 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic для стейка 14 см 6.7903.14 | 1 135 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Steak 6.7903.14 | 931 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →