Спальний мішок Sea To Summit Venture VTI Womens Long (STS AVT1-WL)
Відео 2Фото 8 |
Sea To Summit Venture VTI Womens Long 170x74 см183x76 см |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Venture VTI Womens Long
Усі ціни 10 →Спальный мешок Sea to Summit Venture VtI Women's (0/-6°C) 183 см, blue лев | 8 569 грн. |
Спальний мішок Sea To Summit Venture VtI Women's (Long) STS AVT1-WL | 8 151 грн. |
Спальний мішок жіночий Sea to Summit Venture VTI (0/-6°C), 170 см - Left Z | 8 569 грн. |
Venture VtI Women's спальник (Long) STS AVT1-WL | 8 569 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Venture VtI Women's Long (STS AVT1 - WL) STS | 8 569 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sea To Summit Venture VTI Womens Long
Ціни на Sea To Summit Venture VTI Womens Long |
---|---|---|---|---|
Sea To Summit Venture VTI Womens Reg | від 7 410 грн. | 6 пропозицій | ||
Sea To Summit Venture VTI Womens Long | від 8 151 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →