Жорсткий диск Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1200MM0129 1.2 ТБ Standard Model
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1200MM0129 1.2 ТБ Standard Model |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1200MM0129 1.2 ТБ Standard Model
Усі ціни 19 →Жесткий диск для сервера 1.2TB Seagate (ST1200MM0129) | 10 988 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate Enterprise Performance 10K 1.2 Tb (ST1200 | 10 809 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate Enterprise Performance 10K 1.2 Tb (ST1200M | 10 707 грн. |
Жесткий диск для сервера 1.2tb Seagate (st1200mm0129) | 11 314 грн. |
Жорсткий диск Seagate ST1200MM0129 | 7 707 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1200MM0129
Ціни на Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1200MM0129 |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1200MM0129 1.2 ТБ Standard Model | від 7 707 грн. | 19 пропозицій | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1800MM0149 1.8 ТБ FIPS 140-2 | від 10 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST1800MM0129 1.8 ТБ Standard Mode | від 16 040 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0149 2.4 ТБ FIPS 140-2 | від 20 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 10E2400 512 Emulation/4K Native ST2400MM0129 2.4 ТБ Standard Model | від 11 160 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →