Жорсткий диск Seagate Exos X16 ST16000NM001G 16 ТБ SATA
Відео 10 |
Seagate Exos X16 ST16000NM001G 16 ТБ SATA |
|
Надійний внутрішній жорсткий диск корпоративного класу високої ємності (16 ТБ) з лінійки 3.5" HDD-накопичувачів Seagate Exos X16, що включає моделі об'ємом від 10 до 16 ТБ (з інтерфейсом SATA або SAS). Це сімейство включає в себе високоякісні серверні накопичувачі, конструкція та прошивка яких оптимізована для вирішення завдань тривалого зберігання інформації в дискових масивах з великою кількістю HDD.
Підтримує гаряче підключення Hot-Plug. диск Seagate Exos X16 ST16000NM001G може інсталюватися в продуктивні робочі станції.Герметична робоча камера, заповнена гелієм, має вдосконалений захист від витоків.Дяку такому оснащенню диск демонструє високу надійність і помірне енергоспоживання. а магнітні пластини обертаються із швидкістю 7200 об/хв, що зменшує час доступу. Виробником заявлена найкраща у своєму класі стійкість до вібрації, що забезпечує стабільність експлуатаційних характеристик при роботі в масивах, що включають велику кількість накопичувачів. При належному рівні охолодження може експлуатуватись у режимі 24/7. Прошивка накопичувача оптимізована для роботи в RAID-масивах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate Exos X16 ST16000NM001G 16 ТБ SATA
Усі ціни 34 →Жесткий диск 3.5" 16TB Seagate (ST16000NM001G) | 12 531 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate Exos X16 Sata 16 Tb (ST16000NM001G) | 12 312 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate Exos X16 Sata 16 Tb (ST16000NM001G) | 12 195 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE Exos X16 16TB SATA/256MB (ST16000NM001G) | 12 319 грн. |
Жесткий диск 3.5" 16tb Seagate (st16000nm001g) | 12 912 грн. |
Модификації Seagate Exos X16 ST16000NM001G
Ціни на Seagate Exos X16 ST16000NM001G |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X16 ST10000NM002G 10 ТБ SAS | від 9 717 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST10000NM001G 10 ТБ SATA | від 9 460 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Exos X16 ST12000NM002G 12 ТБ SAS | від 24 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST12000NM001G 12 ТБ SATA | від 10 083 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Exos X16 ST14000NM002G 14 ТБ SAS | від 17 106 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Exos X16 ST14000NM001G 14 ТБ SATA | від 9 378 грн. | 34 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST16000NM001G 16 ТБ SATA | від 9 799 грн. | 34 пропозиції |