Комп'ютерне крісло Special4you ExtremeRace E2936
Фото 15 |
Special4you ExtremeRace E2936 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Special4you ExtremeRace E2936
Усі ціни 25 →SPECIAL4YOU EXTREMERACE BLACK/DARK BLUE (E2936) | 5 376 грн. |
Special4You ExtremeRace black/dark blue E2936 | 5 499 грн. |
Геймерське крісло Special4you ExtremeRace чорне з темно-синім (E2936) | 5 999 грн. |
Special4You ExtremeRace black / dark blue (E2936) | 6 080 грн. |
Special4You ExtremeRace black/dark blue (E2936) | 6 080 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →