Кухонний ніж Victorinox Wood 5.2000.19
Victorinox Wood 5.2000.19 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Wood 5.2000.19
Усі ціни 7 →Нож разделочный Victorinox SwissClassic 19 см в подарочной упаковке 5.2000 | 3 884 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Wood Carving з дерев. ручкою (GB) 19см (5.2000.19G | 3 690 грн. |
Кухонный нож Victorinox Wood Carving с дерев. ручкой (GB) 19см (5.2000.19G | 3 690 грн. |
Кухонный нож Victorinox Rosewood Carving 5.2000.19G | 3 185 грн. |
Кухонный нож Victorinox Rosewood Carving 5.2000.19G | 3 224 грн. |
Ніж кухонний Victorinox Wood Carving 19см (5.2000.19G) | 3 884 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Wood Carving 19 см (5.2000.19G) | 3 884 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →