Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern 6.9016.202
Фото 4 |
Victorinox Swiss Modern 6.9016.202 синій чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Modern 6.9016.202
Усі ціни 8 →Нож универсальный Victorinox Swiss Modern Carving 20 см 6.9016.202B | 3 287 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swiss Modern, 20 см, синий 6.9016.202B | 3 287 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Carving 6.9016.202B | 2 695 грн. |
Ніж кухонний шефський Victorinox Swiss Modern Carving Cornflower, 20 см, б | 2 793 грн. |
Ніж кухонний обробний Victorinox Swiss Modern 20 см Блакитний (6.9016.202B | 3 287 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Victorinox Swiss Modern 6.9016.202:
- Вага — 149 г
- 6.9013.20 - чорний
- 6.9016.202 B - синій
Модификації Victorinox Swiss Modern 6.9016.202
Ціни на Victorinox Swiss Modern 6.9016.202 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Modern 6.9016.202 | від 2 695 грн. | 10 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9013.20 | від 2 695 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →