Кухонний ніж Wusthof Classic Ikon 1040430409
Фото 4 |
Wusthof Classic Ikon 1040430409 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic Ikon 1040430409
Усі ціни 8 →Ніж для очищення овочів Wuesthof Classic Ikon Creme | 9 см (1040430409) | 4 037 грн. |
Wuesthof 9 см 1040430409 9см1040430409 | 3 391 грн. |
Ніж для очищення овочів Wuesthof Classic Ikon Creme 9 см Кремовий (1040430 | 4 037 грн. |
Ніж для очищення овочів Wuesthof Classic Ikon Creme 9 см (1040430409) | 3 714 грн. |
Ніж для очищення овочів Wsthof Classic Ikon Creme 9 см кремовий (104043040 | 4 037 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →