Кухонний ніж Wusthof Classic 1040100410
Фото 5 |
Wusthof Classic 1040100410 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic 1040100410
Усі ціни 10 →Ніж для очищення овочів Wuesthof Classic 10 см (1040100410) | 3 999 грн. |
Ніж для очищення овочів Wuesthof 1040100410 10 см у картонній упаковці | 3 999 грн. |
Wuesthof 10 см 1040100410 10см1040100410 | 3 999 грн. |
Ніж для очищення овочів Wuesthof Classic 10 см Чорний (1040100410) | 3 999 грн. |
Ніж для очищення овочів Wuesthof Classic 10 см (1040100410) | 3 999 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →