Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8663.21
Фото 9 |
Victorinox Swiss Classic 6.8663.21 |
|
Регульована напрямна сприяє нарізці рівними частинами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8663.21
Усі ціни 13 →Нож Victorinox SwissClassic 21 см 6.8663.21 | 5 139 грн. |
Ніж Victorinox SwissClassic Dux 21 см (6.8663.21) | 4 881 грн. |
Нож Victorinox SwissClassic Dux 21 см (6.8663.21) | 4 881 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic DUX 6.8663.21 | 5 139 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic DUX 6.8663.21 | 4 212 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Victorinox Swiss Classic 6.8663.21:
- Вага — 166 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →