Кухонний ніж Victorinox Forged 7.7203.15
Victorinox Forged 7.7203.15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Forged 7.7203.15
Усі ціни 13 →Нож столовый разделочный Victorinox GrandMaitre 15 см закалённая сталь под | 6 513 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Forged Carving Grand Maitre 15см чорний (7.7203.15 | 6 187 грн. |
Кухонный нож Victorinox Forged Carving Grand Maitre 15см черный (7.7203.15 | 6 187 грн. |
Нож кухонный Victorinox Grand Maitre 15 см 7.7203.15G | 6 513 грн. |
Кухонный нож Victorinox Grand Maitre Carving 7.7203.15G | 5 340 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →