Кухонний ніж Wusthof Classic Ikon 1040431614
Wusthof Classic Ikon 1040431614 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic Ikon 1040431614
Усі ціни 7 →Ніж Wuesthof Classic Ikon Creme | 14 см | картон. (1040431614) | 5 714 грн. |
Ніж для нарізки Wuesthof 1040431614 14 см у картонній упаковці | 6 349 грн. |
Wuesthof 14 см 1040431614 14см1040431614 | 5 714 грн. |
Ніж для нарізування Wuesthof Classic Ikon Creme 14 см Кремовий (1040431614 | 5 714 грн. |
Ніж для нарізки Wuesthof CLASSIC IKON CREME, довжина 14 см (1040431614) | 5 397 грн. |
Ніж для нарізки Wusthof CLASSIC IKON CREME 14см 1040431614 | 5 714 грн. |
Ніж для нарізки Wuesthof Classic Ikon Creme 14 см Кремовий (1040431614) | 5 486 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →