Кухонний ніж Victorinox Wood 5.2000.12
Фото 5 |
Victorinox Wood 5.2000.12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Wood 5.2000.12
Нож универсальный Victorinox Wood Carving 12 см 5.2000.12RAD | 2 330 грн. |
Кухонный нож Victorinox, розовое дерево 5.2000.12 | 2 331 грн. |
Кухонный нож Victorinox Rosewood Kitchen 5.2000.12 | 1 719 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →