Сковорідка Tefal Jamie Oliver E3030274 20 см
Фото 6 |
Tefal Jamie Oliver E3030274 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Jamie Oliver E3030274 20 см
Усі ціни 12 →Сковорода TEFAL Jamie Oliver Home Cook 20см (E3030255) | 739 грн. |
Сковорода TEFAL Jamie Oliver Home Cook 20см (E3030255) | 739 грн. |
Сковорода обыкновенная Tefal Jamie Oliver Home Cook (E3030255) | 689 грн. |
Сковорода Tefal Jamie Oliver Home Cook, 20см, нержавыюча сталь E3030255 | 739 грн. |
Tefal Jamie Oliver Home Cook (E3030255) e3030255 | 895 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →