Сковорідка Tefal Simply Clean B5570623 28 см
Фото 8 |
Tefal Simply Clean B5570623 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Simply Clean B5570623 28 см
Сковорода обыкновенная Tefal Simply Clean (B5570623) | 923 грн. |
Сковорода Tefal Simply Clean 28 см (B5570623) | 799 грн. |
Сковорода Tefal Simply Clean 28 cm B5570623 | 789 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →