Кухонний ніж TESCOMA Presto 420660
Фото 3 |
TESCOMA Presto 420660 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 420660
Нож TESCOMA Presto 11 см 420660 | 329 грн. |
Ніж Tescoma Presto для яблук (420660) | 299 грн. |
Ніж для яблук PRESTO tescoma 420660 | 299 грн. |
Пристосування для нарізки яблук Tescoma Presto 18см 420660 | 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →