Кухонний топірець TESCOMA Azza 884544
TESCOMA Azza 884544 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Azza 884544
Сокирка Tescoma AZZA, 17 см 884544 | 1 449 грн. |
Сокирка Tescoma Azza 17 см (884544) | 1 449 грн. |
Топірець AZZA, 17 см . Tescoma 884544 | 1 449 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа TESCOMA Azza 884544:
- Вага — 450 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →