Кухонний ніж TESCOMA Presto Bianco 863112
TESCOMA Presto Bianco 863112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto Bianco 863112
Ніж порційний з неприлипним покриттям Tescoma Presto Bianco 18 см (863112t | 419 грн. |
Ніж порційний з неприлипающим покриттям PRESTO BIANCO 18 см . Tescoma 8631 | 419 грн. |
Ніж кухаря з чохлом Tescoma Presto Bianco 18см 863112 | 419 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →