Кухонний ніж TESCOMA Azza 884533
TESCOMA Azza 884533 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Azza 884533
Ніж порційний Tescoma AZZA, 15 см 884533 | 1 209 грн. |
Ніж порційний Tescoma Azza 15 см (884533t) | 1 209 грн. |
Ніж Tescoma Azza 28 см обробний (884533) | 1 209 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →