Овочечистка TESCOMA President 638605
TESCOMA President 638605 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA President 638605
Усі ціни 7 →Овочечистка Tescoma з рухомим попоречним лезом (638605) | 574 грн. |
Овощечистка Tescoma с движущимся попоречным лезвием (638605) | 574 грн. |
Овощечистка TESCOMA 18 см 638605 | 604 грн. |
Овочечистка Tescoma President з рухомим поперечним лезом 19 см (638605) | 549 грн. |
Овощечистка TESCOMA PRЕSIDENT з рухомим поперечним лезом (638605) | 604 грн. |
Овощечистка з рухомим поперечним лезом Tescoma PRESIDENT 638605 | 549 грн. |
Овощечистка Tescoma President 18см 638605 | 549 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →