Кухонний ніж TESCOMA Azza 884536
TESCOMA Azza 884536 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Azza 884536
Ніж хлібний Tescoma AZZA, 22 см 884536 | 1 379 грн. |
Ніж хлібний Tescoma Azza 22 см (884536t) | 1 379 грн. |
Ніж хлібний AZZA, 22 см . Tescoma 884536 | 1 379 грн. |
Ніж Tescoma Azza 35 см для хліба (884536) | 1 379 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →