Кухонний ніж TESCOMA Delicia 630019
Відео 1Фото 4 |
TESCOMA Delicia 630019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Delicia 630019
Нож для теста Tescoma Delicia 16 см 630019 | 263 грн. |
Коліщатко з 4 ножами Tescoma Delicia (630019KM) | 239 грн. |
Коліщатко з 4 ножами DELICIA 630019 | 239 грн. |
Ніж для тіста Tescoma Delicia 21см 630019 | 239 грн. |
Ніж для тесту TESCOMA DELICIA з 4-ма насадками (630019) | 263 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →