Кухонний ніж TESCOMA Azza 884511
TESCOMA Azza 884511 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Azza 884511
Ніж для стейков Tescoma AZZA, 13 см 884511 | 849 грн. |
Ніж для стейків Tescoma Azza 13 см (884511t) | 849 грн. |
Ніж для стейків AZZA, 13 см . Tescoma 884511 | 849 грн. |
Ніж Tescoma Azza 23 см (884511) | 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →