Кухонний ніж TESCOMA Presto 420118
TESCOMA Presto 420118 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 420118
Нож для цэдры Tescoma Presto 16 см 420118 | 208 грн. |
Ніж для лимонної шкірки Tescoma Presto (420118t) | 201 грн. |
Ніж TESCOMA PRESTO для лимонної шкірки (420118) | 208 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →