Кухонний ніж TESCOMA Presto 863004
TESCOMA Presto 863004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 863004
Нож Tescoma Presto 12 см 863004 | 230 грн. |
Ніж TESCOMA універсальний PRESTO 12 см (863004) | 230 грн. |
Ніж універсальний TESCOMA PRESTO 12 см (863004) | 230 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →