Кухонний ніж TESCOMA Azza 884532
TESCOMA Azza 884532 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Azza 884532
Ніж японський сантоку Tescoma AZZA, 18 см 884532 | 1 409 грн. |
Ніж японський Tescoma Azza Сантоку 18 см (884532t) | 1 409 грн. |
Ніж японський AZZA САНТОКУ 18 см Tescoma 884532 | 1 409 грн. |
Ніж-сантоку Tescoma Azza 31 см японський (884532) | 1 409 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →