SSD Transcend SSD370S TS32GSSD370S 32 ГБ
Відео 14Фото 6 | Товар застарів 2 058 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 32; Форм-фактор: 2.5"; Контролер: Silicon Motion SN2246EN; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 40; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 230; DWPD (разів/день): 1.3; Гарантія виробника: 3 роки; TRIM; |
Transcend TS32GSSD370S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD370S TS32GSSD370S
Ціни на Transcend SSD370S TS32GSSD370S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD370S TS64GSSD370S 64 ГБ | від 2 142 грн. | 4 пропозиції | ||
Transcend SSD370S TS128GSSD370S 128 ГБ | від 3 219 грн. | 4 пропозиції | ||
Transcend SSD370S TS512GSSD370S 512 ГБ | від 10 403 грн. | 3 пропозиції | ||
Transcend SSD370S TS1TSSD370S 1.02 ТБ | від 21 048 грн. | 2 пропозиції |