SSD Transcend MTS820S M.2 TS120GMTS820S 120 ГБ
Transcend TS120GMTS820S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend MTS820S M.2 TS120GMTS820S 120 ГБ
Усі ціни 9 →Ssd накопичувач Transcend MTS820 120 GB (TS120GMTS820S) | 1 099 грн. |
SSD накопитель Transcend MTS820 120 GB (TS120GMTS820S) TS120GMTS820S | 947 грн. |
Transcend TS120GMTS820S | 880 грн. |
Transcend MTS820 120 GB (TS120GMTS820S) TS120GMTS820S | 849 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 120 Гб SATA Transcend (TS120GMTS820S) | 628 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Transcend MTS820S M.2 TS120GMTS820S
Ціни на Transcend MTS820S M.2 TS120GMTS820S |
---|---|---|---|---|
Transcend MTS820S M.2 TS120GMTS820S 120 ГБ | від 628 грн. | 9 пропозицій | ||
Transcend MTS820S M.2 TS240GMTS820S 240 ГБ | від 1 050 грн. | 37 пропозицій | ||
Transcend MTS820S M.2 TS480GMTS820S 480 ГБ | від 1 489 грн. | 34 пропозиції | ||
Transcend MTS820S M.2 TS960GMTS820S 960 ГБ | від 2 766 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →