Смартфон UleFone Note 16 Pro 128 ГБ / 4 ГБ
Фото 21 |
UleFone Note 16 Pro 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:2 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:4400 мАгод
Вага:184 г
Функція розширення ОЗП до 16 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Note 16 Pro 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 44 →Ulefone Note 16 Pro 4/128GB Black STH0019633 | 4 399 грн. |
Смартфон UleFone Note 16 Pro 4/128GB Black | 4 120 грн. |
Ulefone Note 16 Pro 4/128GB Black | 4 299 грн. |
Ulefone Note 16 Pro 8/128GB Serenity Blue | 4 699 грн. |
Ulefone Note 16 Pro 8/512GB Global (Midnight Violet) | 4 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації UleFone Note 16 Pro
Ціни на UleFone Note 16 Pro |
---|---|---|---|---|
UleFone Note 16 Pro 128 ГБ / 4 ГБ | від 3 999 грн. | 44 пропозиції | ||
UleFone Note 16 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 4 780 грн. | 18 пропозицій | ||
UleFone Note 16 Pro 512 ГБ / 8 ГБ | від 4 852 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →