Умивальник Villeroy & Boch Collaro 4A336501 650 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Collaro 4A336501 600 мм650 мм |
|
Умивальник зроблений з матеріалу TitanCeram. Моделі Villeroy & Boch Collaro 4A3360R1, 4A3360RW мають спеціальне покриття CeramicPlus (рідини, що потрапили на таку поверхню, відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив).
Умивальник може продаватися без антибактеріального покриття. Для трипозиційного змішувача центральний отвір для змішувача вибитий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Collaro 4A336501 650 мм
Усі ціни 14 →Раковина підвісна 65 х 47 см Villeroy & Boch Collaro (альпійський білий, з | 6 900 грн. |
Умивальник підвісний для ванної 650мм x 470мм VILLEROY&BOCH COLLARO білий | 10 800 грн. |
Раковина Villeroy&Boch COLLARO 65 см (4A336501) 4A336501 | 10 234 грн. |
Умывальник VILLEROY & BOCH COLLARO (4A336501) 194641 | 9 396 грн. |
Умивальник підвісний Villeroy & Boch COLLARO білий (4A336501) 4A336501 | 9 396 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Villeroy & Boch Collaro 4A336501
Ціни на Villeroy & Boch Collaro 4A336501 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Collaro 4A336001 600 мм | від 7 540 грн. | 7 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Collaro 4A336501 650 мм | від 6 900 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →