Умивальник Volle Fiesta 13-77-049 585 мм
Volle Fiesta 13-77-049 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Fiesta 13-77-049 585 мм
Раковина моноблок Volle Fiesta 48х43 см білий 13-77-049B | 8 495 грн. |
Умивальник моноблок VOLLE FIESTA 13-77-049А | 7 344 грн. |
Умивальник моноблок підвісний Volle FIESTA 13-77-049А | 7 344 грн. |
Умивальник підвісний Volle Fiesta 48x43 13-77-049B | 8 495 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →