Кухонний ніж Wusthof Classic 1040201712
Wusthof Classic 1040201712 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic 1040201712
Усі ціни 8 →Ніж для нарізки Wuesthof 1040201712 12 см у картонній упаковці | 3 999 грн. |
Wuesthof 12 см 1040201712 12см1040201712 | 3 599 грн. |
Ніж для стейка Wuesthof Classic White 12 см Білий (1040201712) | 3 599 грн. |
Ніж для нарізки Wuesthof Classic White 12 см (1040201712) | 3 311 грн. |
Кухонний ніж для стейку Wusthof Classic White 12 см (1040201712) | 3 567 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →