Кухонний ніж Wusthof Gourmet 1025046412
Wusthof Gourmet 1025046412 |
|
Лезо вирізане лазером із цільного шматка сталі (хром-молібден-ванадій).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Gourmet 1025046412
Усі ціни 6 →Ніж для стейку Wuesthof 1025046412 12 см у картонній упаковці | 1 589 грн. |
Ніж для стейка Wuesthof Gourmet 12 см Чорний (1025046412) | 1 429 грн. |
Ніж для стейку Wuesthof Gourmet 12 см (1025046412) | 1 589 грн. |
Ніж для стейка Wuesthof Gourmet 12 см Чорний (1025046412) | 1 589 грн. |
Ніж для стейка Wuesthof Gourmet, 12 см (1025046412) | 1 589 грн. |
Ніж для стейку Wsthof Gourmet 12 см чорний (1025046412) | 1 525 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →