Кухонний ніж Wusthof Performer 1061231317
Фото 5 |
Wusthof Performer 1061231317 |
|
Клинок виконаний з кованої молібден-ванадієвої сталі (з карбоновим покриттям DLC).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Performer 1061231317
Усі ціни 6 →Wuesthof 17 см 1061231317 17см1061231317 | 12 239 грн. |
Ніж Wuesthof Performer 17 см (1061231317) | 11 260 грн. |
Кухонний ніж сантоку з рифленням Wusthof Performer 17 см (1061231317) | 12 133 грн. |
Ніж-сантоку Wsthof Performer 17 см чорний (1061231317) | 12 239 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wuesthof Performer 17см (1061231317) | 12 239 грн. |
Ніж-сантоку Wsthof Performer 17 см чорний (1061231317) | 11 750 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →