Кухонний ніж Wusthof Classic 1040231317
Фото 10 |
Wusthof Classic 1040231317 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic 1040231317
Усі ціни 9 →Ніж-сантоку Wuesthof Classic White | довжина 17 см | білий (1040231317) | 5 714 грн. |
Ніж-сантоку Wuesthof 1040231317 17 см у картонній упаковці | 6 349 грн. |
Wuesthof 17 см у картонній упаковці 1040231317 17смукартоннійупаковці10402 | 4 800 грн. |
Ніж-сантоку Wuesthof Classic White 17 см Білий (1040231317) | 5 714 грн. |
Ніж-сантоку Wuesthof Classic White 17 см (1040231317) | 5 257 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Wusthof Classic 1040231317
Ціни на Wusthof Classic 1040231317 |
---|---|---|---|---|
Wusthof Classic 1040231317 | від 4 800 грн. | 14 пропозицій | ||
Wusthof Classic 1040131317 | від 6 349 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →