Кухонний ніж Wusthof Classic 1040231314
Фото 4 |
Wusthof Classic 1040231314 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic 1040231314
Усі ціни 9 →Ніж-сантоку Wuesthof Classic White, 14 см (1040231314) | 3 769 грн. |
Ніж-сантоку Wuesthof 1040231314 14 см у картонній упаковці | 5 279 грн. |
Wuesthof 14 см 1040231314 14см1040231314 | 3 769 грн. |
Ніж-сантоку Wuesthof Classic White 14 см Білий (1040231314) | 4 487 грн. |
Ніж-сантоку Wuesthof Classic White 14 см (1040231314) | 4 128 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →