Кухонний ніж Wusthof Gourmet 1025044820
Фото 6 |
Wusthof Gourmet 1025044820 |
|
Лезо вирізане лазером із цільного шматка сталі (хром-молібден-ванадій).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Gourmet 1025044820
Усі ціни 7 →Wuesthof 20 см 1025044820 20см1025044820 | 3 729 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wuesthof Gourmet 20 см Чорний (1025044820) | 3 829 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wuesthof Gourmet 20 см (1025044820) | 3 729 грн. |
Ніж кухарський Wusthof GOURMET 20см 1025044820 | 3 729 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wuesthof Gourmet, 20 см (1025044820) | 3 729 грн. |
Ніж шеф-повара Wsthof Gourmet 20 см чорний (1025044820) | 3 699 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wsthof Gourmet 20 см чорний (1025044820) | 3 729 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →