Кухонний ніж Wusthof Performer 1061200116
Фото 5 |
Wusthof Performer 1061200116 |
|
Клинок виконаний з кованої молібден-ванадієвої сталі (з карбоновим покриттям DLC).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Performer 1061200116
Усі ціни 6 →Wuesthof 16 см 1061200116 16см1061200116 | 10 428 грн. |
Ніж Wuesthof Performer 16 см (1061200116) | 9 594 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wsthof Performer 16 см (1061200116) | 10 429 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wuesthof Performer 16см (1061200116) | 10 429 грн. |
Ніж шеф-повара Wsthof Performer 16 см чорний (1061200116) | 10 012 грн. |
Ніж шеф-кухаря Wsthof Performer 16 см чорний (1061200116) | 10 429 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →