Кухонний ніж Wusthof Classic 1040201123
Фото 6 |
Wusthof Classic 1040201123 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic 1040201123
Усі ціни 8 →Ніж для хліба Wuesthof Classic White | довжина 23 см | білий (1040201123) | 5 219 грн. |
Ніж для хліба Wuesthof 1040201123 23 см у картонній упаковці | 5 799 грн. |
Wuesthof 23 см 1040201123 23см1040201123 | 4 384 грн. |
Ніж для хліба Wuesthof Classic White 23 см Білий (1040201123) | 5 219 грн. |
Ніж кухонний для хліба Wuesthof Classic White 230 мм 1040201123 | 5 539 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →