Кухонний ніж Wusthof Classic 1040200409
Фото 4 |
Wusthof Classic 1040200409 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic 1040200409
Усі ціни 11 →Ніж Wuesthof Classic White | 9 см | білий (1040200409) | 3 311 грн. |
Ніж для очищення Wuesthof 1040200409 9 см у картонній упаковці | 3 679 грн. |
Wuesthof 9 см 1040200409 9см1040200409 | 2 781 грн. |
Ніж для очищення овочів Wuesthof Classic White 9 см Білий (1040200409) | 3 311 грн. |
Ніж для очищення Wuesthof Classic White 9 см (1040200409) | 3 046 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →