Біти / торцеві голівки Yato YT-0490
Yato YT-0490 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0490
Набор бит Yato 1/4" 2ед. (YT-0490) | 77 грн. |
Набір біт 2шт YATO "TORX SECURITY" на кв. 1/4", T10/T25, l=100мм YT-0490 | 146 грн. |
Набір біт 2шт YATO "TORX SECURITY" на кв. 1/4", T10/T25, l=100мм (YT-0490) | 75 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →