Біти / торцеві голівки Yato YT-10654
Фото 4 |
Yato YT-10654 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-10654
Набор ударных торцевых головок Torx 1/2" 20-70 мм Yato, 9 шт YT-10654 | 1 815 грн. |
Набор головок Torx ударных Yato 1/2" 9ед. (YT-10654) | 1 815 грн. |
Набір біт YATO T20-T70 9шт (YT-10654) | 1 530 грн. |
Набір ударних ударних ударних YATO: TORX T20-T70 квадрат- 1/2" Cr-Mo 9 оди | 1 764 грн. |
Набір біт YATO T20-T70 9шт (YT-10654) | 1 530 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →