Набір інструментів Yato YT-25980
Yato YT-25980 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-25980
Усі ціни 6 →Набор отверток Yato 8шт. (YT-25980) | 583 грн. |
Yato Набор отверток Yato SL 4, PH 4 8 шт (YT-25980) | 583 грн. |
Набір викруток YATO SL(4), PH(4) 8 шт. (YT-25980) | 567 грн. |
Набір Викруток 8 шт YATO (YT-25980) | 667 грн. |
Набір викруток YATO SL(4), PH(4) 8 предметів (YT-25980) | 497 грн. |
Набір викруток Yato YT-25980 8 шт | 640 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →