Набір інструментів Yato YT-2827
Yato YT-2827 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-2827
Усі ціни 9 →Набор отверток диэлектрических Yato 5шт. (YT-2827) | 589 грн. |
Yato Набор отверток диэлектрических изолированных YATO до 1000 V 5 шт (YT- | 589 грн. |
Набір викруток Yato YT-2827 | 560 грн. |
Набір викруток діелектричних ізольованих YATO до 1000 V 5 шт (YT-2827) | 573 грн. |
Набір Діелектричних Викруток 5 шт VDE 1000 В YATO (YT-2827) | 674 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →