Набір інструментів Yato YT-5534
Yato YT-5534 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-5534
Набор инструментов в ложементе Yato 4ед. (YT-5534) | 1 450 грн. |
Набір інструментів Yato YT-5534 | 1 572 грн. |
Ложемент з набором плоскогубців 4 шт YATO YT-5534 | 1 571 грн. |
Набір шарнирогубовых інструментів YATO (YT-5534) | 1 742 грн. |
Вклад до інструментального шафи YATO, набір кліщів 4шт. (YT-5534) | 1 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →