Змішувач KRONER Elbe-C072 CV029680
Фото 8 |
KRONER Elbe-C072 CV029680 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Elbe-C072 CV029680
Усі ціни 22 →Kroner Kroner KRM Elbe - C072 | 1 386 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом KRONER Elbe-C072 хром | 1 386 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Elbe - C072 (CV029680) CV029680 | 1 386 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRM Elbe-C072 197508 | 1 386 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Elbe-C072 хром | 1 386 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →