Змішувач Zerix TLC-722 ZX2967
Zerix TLC-722 ZX2967 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix TLC-722 ZX2967
Усі ціни 6 →Змішувач для умивальника двовентильний ZERIX TLC 722 хром силумін ZX2967 | 775 грн. |
Zerix Смеситель для раковины ZERIX TLC 722 с полнооборотной кран буксой (Z | 775 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX TLC 722 з повнооборотною кран буксою (ZX296 | 775 грн. |
Кран для кухні двовентильний ZERIX TLC хром силумін ZX2967 | 775 грн. |
Змішувач для умивальника Zerix Tlc 722 С Полнооборотной Кран букси (Zx2967 | 862 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX TLC 722 з полнооборотной кран буксой (ZX296 | 804 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →